o mně

„Mojí hlavní zásadou je osobitost a jedinečnost každé spolupráce. Stejně jako po Zemi nechodí dva identičtí lidé, je i každá zakázka unikátní.“

média:

Jmenuji se Šárka a zabývám se designem a realizací interiérů. Věnuji se převážně rezidenčním projektům, ale v mém portfoliu najdete i komerční prostory nebo kanceláře.

Mojí hlavní zásadou je osobitost a jedinečnost každé spolupráce. Stejně jako po Zemi nechodí dva identičtí lidé, je i každá zakázka unikátní. Naše vzájemná spolupráce je založena na důvěře a komunikaci. Jsme partneři a hledáme spolu cestu k vašemu vysněnému interiéru. Je to dlouhá cesta, na jejímž konci se nachází ucelený interiér, ve kterém se vždy odráží váš životní styl, vaše zájmy, koníčky i příběhy.

Ráda pracuji s kvalitními materiály, které jsou krásné, avšak praktické. Hledám řešení, která budou nadčasová a odolají neustále se měnícím trendům. Interiérům se snažím vdechnout moderní výraz, který někdy ráda obohatím o tradiční prvky, například zrestaurované kusy nábytku. Vždy mám radost, když se mi do interiéru povede zakomponovat třeba zrenovovaná židle, která by jinak skončila na smetišti. Občas také do interiérů maluji vlastní obrazy, které jim vtisknou jedinečný výraz a podpoří jejich celistvost.

Díky spolupráci s osvědčenými řemeslníky a dodavateli mohu navrhnout atypická řešení přesně na míru vašemu interiéru nebo třeba nabídnout neotřelé dekorace či svítidla.

Mým cílem je interiér, který koresponduje s architektonickým výrazem stavby. Interiér, ve kterém se budete cítit příjemně a bezpečně. Interiér, kterým se rádi pochlubíte rodině i přátelům. Zkrátka interiér, který si zamilujete.

Studio jsem založila v roce 2009. K bydlení a designu jsem měla vždycky blízko. Jsem absolventkou oboru Pozemní stavby na stavební fakultě ČVUT, ale hlavním krokem k návrhům interiérů bylo studium profesionálního interiérového designu na pražské Designškole. Zkušenosti jsem nabírala i na půlroční stáži v kanadském Torontu.

web časopisu Dům a zahrada: Obývací pokoj s jídelnou v jemných květinových barvách

leden 2022

časopis Sruby &Roubenky: realizace Roubenka U tří skřítků

leden 2022

Časopis DOMOV: Roubenka U tří skřítků

září 2021

idnes: Dům pro mladou početnou rodinu

srpen 2021

časopis DOMOV: Dům pro mladou početnou rodinu

červen 2021

Seznam Pro ženy: Roubenka U tří skřítků

leden 2021

časopis Dům a zahrada: realizace Roubenka U tří skřítků

duben 2022

Pěkné bydlení: časopis 12 snů o bydlení: Roubenka U tří skřítků

červen 2021

časopis HOME: realizace Roubenka U tří skřítků

září 2021

Český rozhlas Pardubice: Nejen kuchyň s lavicí v novostavbě rodinného domu

leden 2021

Seznam pro ženy: Dům pro mladou početnou rodinu

říjen 2020

spolupráce s řemeslníky

atypická řešení na míru

důraz na materiály

neotřelé dekorace

napište mi

"Jmenuji se Šárka a zabývám se designem a realizací interiérů. Nebojte se mi napsat, ráda vytvořím interiér snů i pro vás."