Dva byty na dlouhodobý  pronájem

Klientka chtěla kompletně navrhnout dva byty 2 + kk na dlouhodobý pronájem v novostavbě bytového komplexu Residence Garden Towers v Praze na Žižkově. Oba byty byly dispozičně stejné a lišily se pouze barevností podlah, dveří a koupelen.

Tyto prvky byly před započetím návrhu již dané. Prostorové uspořádání místností bylo v obou bytech navrženo stejné. Důraz byl přitom kladen na jednoduchost, funkčnost a vzdušnost celého prostoru v návaznosti na moderní styl bydlení, který bytový komplex nabízí.

Základem pro barevné a stylové řešení prvního bytu byla dřevěná podlaha v dekoru přírodního dubu. Celkový styl je založen na kontrastech přírodního dubu, neutrální šedé v různých odstínech a černé. Doplňky jsou pak šedomodré. V ložnici je šedá barva zjemněna růžovou a převažuje bílý nábytek. „Visící“ pírka na stěně za postelí jsou vyrobené z šablony a namalovány na zeď.

Řešení druhého bytu se rovněž odvíjelo od barvy podlahy, tentokrát v dezénu běleného dubu. Celkový styl byl laděn v neutrálních barvách s výrazným prvkem tmavě hnědé sedací soupravy a hnědé kontrastní zástěny za kuchyňskou linkou. Dekorace byly pak navrženy v zelené mentolové barvě. Klientka měla možnost umístit do bytu světle zelenou sedací soupravu, proto se tato změna nakonec projevila i ve změně barevnosti dekorací a doplňků, které byly voleny v béžových a hnědých odstínech s drobným akcentem červené.

spolupráce s řemeslníky

atypická řešení na míru

důraz na materiály

neotřelé dekorace

napište mi

"Jmenuji se Šárka a zabývám se designem a realizací interiérů. Nebojte se mi napsat, ráda vytvořím interiér snů i pro vás."