Nejen kuchyň s lavicí v novostavbě rodinného domu

Elegantní, vzdušná, nadčasová – tak by se dala charakterizovat kuchyň v přízemní novostavbě rodinného domu u Pardubic.

Kuchyň je prostorná, veškeré dění se odehrává u velkého varného ostrůvku, který tvoří pomyslné centrum kuchyně. Aby byl zachován vzdušný a čistý dojem z prostoru, byla nad indukční varnou desku navržena stropní digestoř, která ničím nenarušuje elegantnost kuchyně. Americká lednice, jeden z požadavků klientů, byla navržena na konec kuchyňské sestavy tak, aby také tolik „nerušila“. Celková výška kuchyně pak koresponduje právě s americkou lednicí. Součástí kuchyně a pomyslnou „třešničkou na dortu“ je sedací kout s polstrováním, který je zakomponován do rohu kuchyně. Klienti jsou z něj nadšeni, kout využívá hlavně paní domu, která v něm odpočívá nejen při vaření. Prvek sedací lavice s polstrováním se objevuje také při vstupu do domu a je součástí šatní stěny.

Kuchyň tvoří s jídelním koutem a obývacím pokojem jeden prostor. Navržená barevnost kuchyně tedy navazuje na zbytek prostoru. Matná bílá v kombinaci s dubovou dřevěnou podlahou a s dubovou kuchyňskou zástěnou navazují na jídelní kout se stolem a židlemi z dubové dýhy. Bílá v kombinaci s dubem prostupují celým interiérem a i díky tomu působí interiér velmi vzdušně a elegantně.

spolupráce s řemeslníky

atypická řešení na míru

důraz na materiály

neotřelé dekorace

napište mi

"Jmenuji se Šárka a zabývám se designem a realizací interiérů. Nebojte se mi napsat, ráda vytvořím interiér snů i pro vás."